HomeDernek Haberleri

Kenanoğlu’na destek ziyareti

Dernek başkanımız Aydın Deniz kurucu başkanımız ve Adıyaman Yeşil Sol Parti milletvekili adayı Ali Kenanoğlu'na destek vermek için Adıyaman'da çalışma

Cemal Coşkun Hakka Yürüdü
Hdp’ye mihman olduk
Beydili Boyu

Dernek başkanımız Aydın Deniz kurucu başkanımız ve Adıyaman Yeşil Sol Parti milletvekili adayı Ali Kenanoğlu’na destek vermek için Adıyaman’da çalışmalara katıldı.

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Genel Milletvekili seçimlerine günler kala, seçim çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor.
Hubyar Sultan AKD başkanımız Aydın Deniz, kurucu başkanımız ve Adıyaman Yeşil Sol Parti milletvekili adayı Ali Kenanoğlu’na seçim çalışmalarında destek vermek için Adıyaman’da çalışmalara katıldı.
Aydın Deniz, “14 Mayıs seçimleri , Türkiye’ de yaşayan demokrasi güçleri ve demokrasiden yana tavır alan herkes için önemli olduğu gibi biz Aleviler için de çok önemli. Bu nedenle seçim arifesinde Alevi kimliğiyle aday olanların yanlarında olmak, çalışmalarına destek olmak, dayanışma göstermek bizim görevimiz. Türkiye’de tek adam rejiminin değişmesi, normalleşme sürecinin yaşanması ve demokratikleşmeye doğru yol alınması anlamında 14 Mayıs 2023 seçimleri köprü görevi görüyor. Dolayısıyla demokrasi güçlerinin bulunduğu ittifaklarda çalışma yapmak, seçim sonucuna yönelik pozitif katkı sağlamak bütün Alevi kurumlarının, demokrasi güçlerinin ve yurttaşların sorumluluğudur.” dedi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0